piątek, 30 marca 2018

Wiosenno wielkanocne inspiracjeUwielbiam dekorować mieszkanie na przeróżne okazje i wprowadzać do niego magiczną atmosferę. Te wszystkie ozdoby i światełka zawsze mnie cieszą. Oczywiście puścić wodze fantazji najlepiej jest w grudniu, ale teraz przystrajanie domów stało się modne o każdej porze roku i na wszelakie święta. Przed nami Wielkanoc i właśnie rozpoczęła się wiosna.


Sama nie zawsze mogę dekorować miejsca, w których mieszkam, bądź dzielić się tym z Wami. Jak się jednak kiedyś dorobię własnego domku, będzie on zawsze pięknie udekorowany. Tymczasem uwielbiam szukać inspiracji i je sobie gdzieś zapisywać. Idealnym miejscem do tego jest Pinterest. To kopalnia przeróżnych pomysłów. Jednak ostrzegam, można tam przepaść na dobre ;)

Teraz pokażę Wam jakie przepiękne inspiracje na wiosenno-wielkanocne ozdoby tam znalazłam.

  

  

  


 

 

Bardzo lubię też oglądać pomysły na nakrycie stołu. Kiedyś nie przykładało się do tego większej wagi. Najczęściej ozdobą były tematyczne chusteczki, świeczka, czasem kwiaty i koniec, przynajmniej tak było w moim rodzinnym domu. Jeśli w przyszłości będę sama przygotowywać Święta, na pewno zadbam i o ten aspekt :)

  

  

Najprostszą i jedną z najpiękniejszych ozdób wiosennych są i będą zawsze kwiaty..

  

Mam nadzieję, że Wam też się coś spodobało i może też się zainspirujecie :)

Radosnej, rodzinnej Wielkanocy 💚
3 komentarze:

  1. Świetny wpis, piękne inspiracje. Żałuję, że tak późno wzięłam się za dekorowanie mojego mieszkania. Po świętach jednak planuję pójść na poświąteczne wyprzedaże by złowić coś ciekawego na przyszły rok. Życzę Ci byś miała własne cztery kąty i mogła tworzyć tak piękne dekoracje jak te powyżej ! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. ostatnie trzy są przepiękne ;) ja już trochę ozdób porobiłam :)

    OdpowiedzUsuń