niedziela, 20 sierpnia 2017

Cztery filmy na letnie wieczoryChoć już połowa sierpnia za nami, mając nadzieję, że wrzesień będzie łaskawy, przed nami jeszcze miesiąc lata. Chłodne już wieczory to idealna pora dnia na seans filmowy. Warto więc przygotować smaczne przekąski, schłodzić piwko (jeśli skończyliśmy 18 lat) i razem z przyjaciółmi lub drugą połówką rozsiąść się wygodnie na kanapie w pokoju, lub na tarasie, gdy jest taka możliwość i obejrzeć lekki, przyjemny film.
 
Oto moje cztery propozycje:
 
 
DOBRY ROK
 
W rolach głównych Russel Crowe i Marion Cotillard. Film opowiada o brytyjskim biznesmenie,  specjaliście ds. obrotu akcjami, żyjącym na wysokich obrotach, który pewnego dnia odziedzicza winnicę wuja, gdzie jako dziecko spędził dużo czasu. Dokonuje tam potem wyborów, które zmieniają jego życie. Ciekawy i zabawny film z pięknym francuskim miasteczkiem w tle.
 
 
 
NAJLEPSZE NAJGORSZE WAKACJE
 
Opowieść o nieśmiałym nastolatku, który jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z partnerem swojej mamy, za którym jak możemy się domyśleć, nie przepada. Na miejscu poznaje dość zwariowanego Owena, który umożliwia mu pracę w aquaparku. Wakacje, które miały być najgorszymi w jego życiu, stają się najlepsze.
 
 
 
KRÓLOWIE LATA
 
Trójka zbuntowanych nastolatków ma dość słuchania rodziców i postanawiają zbudować w lesie dom oraz zamieszkać w nim. Ta letnia przygoda, okazuje się jednak nie być najłatwiejszą, a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy ich dom odwiedza dziewczyna, w której dwójka z nich jest zakochana.
 

 
 
BYŁ SOBIE PIES
 
Ten film choć lekki i przyjemny, jest również wzruszający. Opowiada o pieskim życiu, którego dotąd nie znaliśmy, bo jak się okazuje każdy psiak ma kilka wcieleń. Bailey, czworonożny bohater jest bardzo oddany swojemu właścicielowi Ethanowi. Kiedy ten dorasta i wyjeżdża, Bailey nie jest już najmłodszy i odchodzi. Przez kilka następnych wcieleń próbuje odnaleźć dawnego właściciela. Czy to możliwe i czy tak się stanie? Sami musicie się dowiedzieć;)
 

 Jakie są Wasze propozycje na letnie wieczory filmowe?
 
 Miłego oglądania ;)
 

5 komentarzy:

 1. Widziałam dwa: Najlepsze najgorsze wakacje i Królowie lata i całkowicie się zgadzam, że to idealne filmy na wieczorny, letni seans :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne i ciekawe propozycje filmów, z chęcią bym obejrzała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis, na pewno skorzystam z tych propozycji, bo żadnego nie oglądałam :)
  Ostatnio jestem do tyłu z filami i muszę to zmienić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Był sobie pies strasznie mi się podobał, przekochany film <3 Podpisuję się pod tą propozycją! Pozdrawiam! Blonde Kitsune

  OdpowiedzUsuń
 5. "Dobry rok" oglądałam :) Tego typu filmy to dokładnie moje klimaty, te wszystkie francuskie i włoskie miasteczka... :)

  OdpowiedzUsuń